Drage kolegice i kolege te poštovani sponzori i partneri,

Dolazi nam vrijeme blagdana , te kao i svake godine UKRH organizira za svoje članove i partnere Božićni domjenak. Dođite  i uživajte sa svojim zaposlenicama u dobroj domaćoj hrani i veseloj živoj glazbi, tamburašima, plesu i druženju s kolegicama i poslovnim partnerima.

Jako nam je drago da se naši partneri javljaju i dolaze da zajedno obilježimo proteklu uspješnu godinu.

Još jednom podsjećamo na druženje i večeru koie će se održati 09.12.17. u restoranu Divlja BaranjaDonje Svetice 10  s početkom u 19.30 sati. Meni je sastavljen od više vrsta domaćih specijaliteta.

Cijena menija je 150 kn, a piće se plaća individualno i direktno u restoranu prema narudžbi i potrošnji.

Prijave i uplate se primaju do četvrtka 07.12. na žiro Rn udruženja HR9223400091110569518.

Molimo da prilikom uplate navedete Vaše ime i prezime.