Pozivamo Vas na sjednicu Udruženja kozmetičara koja će se održati 31.1.17 u školi Vladimir Prelog,

Vukovarska 269, Zagreb u 20 sati.

Dnevni red :

1. Izvještaj o projektu TJEDAN LJEPOTE
  2. Izvještaj o radu UKRH u 2016.
  3. Plan rada u 2017.
  4. Edukacije
  5. Razno

Pozivam sve članice i članove Udruge da se odazovu i prisustvuju sjednici. Uvijek je lijepo da Vas možemo vidjeti i pozdraviti, te upoznati nove članove koji su se pridružili ove godine.

Na sjednici podijeliti ćemo letke za Tjedan Ljepote salonima koji ih do tada ne budu preuzeli, možete direktno na sjednici uplatiti članarinu za ovu godinu i iz prve ruke saznati sve što vas zanima o radu Udruge i o čemu želite znati nešto više.

Također vas pozivamo da se aktivno uključite u naš rad sa svojim idejama, željama i konkretnim radom. Grupa entuzijasta, volontera,  koju čini Upravni odbor bit će zahvalna i sretna za sve u čemu se priključite.

Pozivamo i kolegice koje žele održavati neke tečajeve i edukacije da se jave kako bismo ih mogli dodati u naš plan edukacija.

Veselim se novom susretu, druženju na piću poslije sjednice i

Dođite, jer zajedno smo jači !!!