ISKORISTITE SVOJE PRAVO NA KVALITETNU USLUGU U OVLAŠTENIM KOZMETIČKIM SALONIMA KOJI SU ČLANOVI UDRUŽENJA KOZMETIČARA REPUBLIKE HRVATSKE.
Što kao KLIJENT DOBIVATE odlaskom u ovlašteni kozmetički salon koji ima NALJEPNICU da je priznati član UKRH?
KVALITETU, STRUČNOST I SIGURNOST!

• Kvalitetnu uslugu i odgovorno izvođenje tretmana
  • Garanciju rada s kvalitetnim proizvodima i preparatima
  • Garanciju da će vam tretman raditi stručna osoba, osposobljena za određeni tretman
  • Stručni savjet o tretiranju kože kod kuće
  • Visoki higijenski standardi koji uključuju jednokratni pribor (rukavice, lancete, kapice, papirnate plahte, čiste ručnike…)
  • Takav salon uredno plaća sve poreze, doprinose i svoje djelatnike. Takvim odnosom doprinosimo bržem oporavku društva.
  • Vodi računa o zdravlju i okolišu koristeći prirodne i kvalitetne proizvode, poštuje određene protokole tretmana.

Kakvom ste RIZIKU KAO KLIJENT izloženi  ukoliko obavljate kozmetičke tretmane na mjestima koja nisu ovlaštena za obavljanje kozmetičke djelatnosti?

• Riskirate loše obavljenu uslugu
  • Rad s nekvalitetnim proizvodima često kućne radinosti i lošom aparaturom
  • Tretman s proizvodima koji se LAŽNO deklariraju (zamjena skupih proizvoda jeftinima)
  • Zbog neadekvatnih higijenskih uvjeta izlažete se rizicima od bolesti i infekcija (HIV,HEPATITIS,CHLAMIDIA itd.)
  • Tretmane izvode osobe koje su često slabo ili nikako educirane.
  • Izbjegavanje plaćanja poreza i doprinosa za djelatnike

…ZA SALONE koji sudjeluju u TJEDNU LJEPOTE 2016.!