Drage kolegice,

Udruženje kozmetičara RH 8. GODINU za redom organizira “TJEDAN LJEPOTE” u tjednu Valentinova od 08. – 14.02.2021.

Svrha projekta je oživjeti kozmetičku djelatnost u teškim zimskim mjesecima te približiti kozmetičke tretmane i otvoriti vrata svojih salona što većem broju klijenata.

Projekt se provodi na teritoriju cijele Hrvatske. Ove godine idemo dosta u medije i bit ćemo dosta popraćeni zbog prepoznatljive medijske humanitarne kampanje koja je trenutno na vrhuncu dogovora.

Prihvaćamo suradnju, pomoć i ideje svakog od vas i šaljite nam prijedloge i kontakte za reklamiranje na mail udruženja.

Na vama je sada da donesete odluku i da odaberete 5 tretmana iz vlastite ponude koje ćete ponuditi po promotivnoj cijeni od 100 kn za vrijeme trajanja Tjedna Ljepote novim i stalnim klijentima.

ZAŠTO SUDJELOVATI U TJEDNU LJEPOTE?

–             Odličan način promocije salona i usluge za vrlo mali ulog (ulog vraćate kroz SAMO 4 prodana tretmana!)

–             Povećanje broja novih klijenata

–             Postojeće klijente „nagradite“ tretmanima po vrlo pristupačnoj cijeni

–             Povećanje prometa u veljači i ožujku

–             Djelujete humanitarno

–             Savršen dar za one koji nemaju ideju šta pokloniti za Valentinovo!

Saloni koji su sudjelovali do sada u kampanji kažu da je TJEDAN LJEPOTE dobar način promidžbe za malo novaca te da su jako poboljšali promet u ne popularnim zimskim mjesecima. Dobili su nove stalne klijente. Povećala se prodaja usluga kao poklon za Valentinovo.

Svi saloni koji će sudjelovati u projektu biti će:

–             na  WEBU “TJEDAN LJEPOTE”

–             na  FACEBOOKU “TJEDAN LJEPOTE”

–             na  INSTAGRAMU “TJEDAN LJEPOTE”

LETKE svi koji žele dobivaju na TISAK koji stave u PRIJAVNICU, najbolje je otići na najbliži TISAK i tražiti podatke za dobivanje pošiljke.

Pripremljen dizajn za printanje/tisak KUPONA za prodaju tretmana, PLAKATA, LETAK te COVER za FB salona i SLIKU za instagram dobivate svi mailom!

Ali ne čekajte zadnji čas, što duže je vaš salon objavljen na našim društvenim mrežama, bolja vam je reklama. Samo za info, Facebook Page TJEDAN LJEPOTE već sada ima 9711 pratitelja – vaših potencijalnih klijenata.

Čekamo prijave vaših salona već danas!

ŠTO JE POTREBNO NAPRAVITI KAKO BI SUDJELOVALI U TJEDNU  LJEPOTE ?

***potrebna je prijava na link PRIJAVNICA ZA TJEDAN LJEPOTE 2021.

***ako niste još ispunili člansku pristupnicu ispunite je sada na ovom linku PRISTUPNICA

***odabir 5 tretmana prema Vašem izboru (napisat u prijavnicu)

***poslati logo u jpg. ili png. formatu na mail udruženja (bez obzira jeste li već sudjelovali ili niste pošaljite logo)

***uplata članarine UKRH za 2021. god. od 300 kn i  kotizacije za TJEDAN LJEPOTE 2021.  u iznosu od 400 kn, UKOLIKO NE ŽELITE BITI ČLAN UKRH VEĆ SAMO ŽELITE SUDJELOVATI U TJEDNU LJEPOTE KOTIZACIJA ZA VAS JE 600 kn

Krajnji rok za prijavu te uplatu članarine i kotizacije je 15.01.2021.

NAPOMENA!!! O VAŠOJ PRIJAVI I UPLATI OVISI KOLIKO ĆETE DUGO BITI VIDLJIVI NA WEBU TJEDNA LJEPOTE TAKO DA NEMOJTE ČEKATI ZADNJI ČAS!

Podaci za uplatu:

UDRUŽENJE KOZMETIČARA RH

svrha uplate: ČLANARINA ZA 2021. – 300 kn

svrha uplate: KOTIZACIJA ZA TJEDAN LJEPOTE 2021. ZA ČLANA – 400 kn

*može biti jedna uplatnica na 700 kn!

ILI svrha uplate: KOTIZACIJA ZA TJEDAN LJEPOTE 2021. ZA NE ČLANA – 600 kn

Članarine 300 kn uplaćene u 12. mjesecu 2020. bit će članarine za 2021. godinu.

Vaše UKRH